+38 (067) 567-18-54

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

Green Cooling Initiative
    Green Cooling Initiaive є глобальною ініціативою, орієнтованою на впровадження сталого охолодження, сформовану через об’єднання різноманітних проектів і престижних партнерів. З 1995 року ми постійно трансформуємо сектор охолодження в країнах, що розвиваються. Наша робота підтримується та фінансується урядом Німеччини, зокрема Федеральним міністерством навколишнього середовища, охорони природи та ядерної безпеки та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку.
   Більше інформації за посиланням: https://www.green-cooling-initiative.org/about-us
  Наша робота базується на трьох стовпах: політичні консультації, передача технологій і розвиток потенціалу. Ми консультуємо політиків та уряди у відповідних рамкових умовах для сталого розвитку сектора. Ми підтримуємо передачу технологій Green Cooling і надаємо консультації щодо фінансування. Ми передаємо знання, формуємо компетенції та навчаємо експертів.
  
   Наша команда працює по всьому світу, але переважно в Ешборні, Німеччина. Наша експертиза полягає в галузі охорони навколишнього середовища та міжнародного співробітництва, маючи досвід роботи в матеріалознавчій, промисловій, хімічній, електротехнічній та механічній інженерії, а також у науках про навколишнє середовище, містобудуванні, економіці, комунікаціях, мікробіології та геоекології. Разом ми прагнемо до прохолоднішого майбутнього для всіх.
Список партнеров