+38 (067) 567-18-54

ТОВ "МС Холод" - Повноправне членство, інжинірінг

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

ТОВ "МС Холод" - Повноправне членство, інжинірінг

    Компанія 'МС ХОЛОД' пропонує величезний асортимент холодильного обладнання: холодильна камера, охолоджувач повітря, компресорно-конденсаторний агрегат, моноблок, спліт система. а також великий асортимент різних, необхідних елементів для будівництва холодильних камер: сендвіч-панелі, ізоляційні панелі, двері для холодильних камер (холодильні двері), стрічкові двері, ПВХ завіси та ін. , фільтр, оглядове скло, реле тиску, мідні труби та фітинги до них).
   Все це та багато іншого з холодильного світу Ви можете купити тут і зараз, заощадивши багато часу! Інтернет-магазин МС ХОЛОД з радістю та величезним бажанням позбавить Вас від скрутного пошуку необхідного Вам товару. Ви можете замовити будь-який товар не встаючи зі свого крісла, отримати доступну та гранично ясну консультацію від наших фахівців щодо технічних характеристик товару, порад щодо його правильного використання тощо.
   Інтернет магазин МС ХОЛОД доставляє товари по всій території України. Багаторічний досвід роботи та довіра клієнтів дозволяє компанії здійснювати проекти різної складності. У практиці компанії 'МС ХОЛОД' чимало виконаних проектів 'під ключ'.
   Наша компанія займається індивідуальним проектуванням централей та агрегатів. На все холодильне обладнання представлене компанією, надається гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування. Наше обладнання використовують найбільші супермаркети: 'Клас', 'Посад', 'Чудо-Маркет', 'Полюшко', мережа магазинів 'Літо', 'Маркет Плюс', 'Баскет', мережа м'ясних магазинів 'Свіжина', Сумський Ринок, ТРЦ 'Барабашово', Харківський Зоологічний Парк, Харківська Обласна Митня, підприємства громадського харчування, хлібзавод 'Кулиничі', ресторан 'Panorama Lounge', 'Panorama Lounge', 'Столиця', 'Бєлінський Хол', 'Надія', 'Шоти Парк', 'Нікас', мережа ресторанів 'Пузата Хата', 'Альт Бір', чеська пивоварня 'Старгород', мережа фаст-фудів 'Topic Snack', 'Fresh Line', підприємства молочної промисловості 'Козуб Продукт', 'Роганський Молзавод', ' Зміївський Молзавод» та м'ясної промисловості: «Охтирський м'ясокомбінат», «МК Ріал», мережа бензозаправок «ОККО», готелів, будівельних гіпермаркетів та інших об'єктів.
   Компанія розробила та впровадила у виробництво холодильне обладнання для овочесховищ, сховищ картоплі та фруктосховищ складів.Виконані унікальні проекти для я складів зберігання медикаментів. Також у нашому арсеналі є шафи для зберігання шуб та квітів.
   За довгі роки роботи нашої компанії, нашими клієнтами стали: ринки, технологічні компанії, фабрики, заводи, фармація, підприємства молочної, ковбасної промисловостей, ресторани. повний комплект відповідних сертифікатів. Controls, Ranco, Castel, US. Reco, BVB, POLAIR, Zanotti, Technoblock, ECO, KUBA, S.E.R, LU-VE, Guntner, Alfa Laval та багато інших. Щоб зробити замовлення, вам не доведеться нікуди їхати чи йти, т.к. всі операції здійснюються через Інтернет.
   Для вашої зручності на нашому сайті є пошук по виробнику, за ціною і технічними характеристиками, який дозволить Вам з легкістю відшукати ту модель, яка підійде Вам і якої Ви залишитеся задоволені.
   Щоб здійснити замовлення достатньо виконати кілька простих дій. вибрати товар, заповнити просту форму замовлення, Після чого менеджер зв'яжеться з Вами будь-яким зручним для вас способом, для узгодження інших нюансів, Оплатити замовлення в інтернет-магазині (Харків, Одеса, Тернопіль, Луцьк та інші міста) ви зможете найбільш зручним для вас способом .

  +38(067) 00-74-300, (067) 00-75-300, (067) 00-76-300, (050) 20-30-100
Список партнеров