+38 (067) 567-18-54

ПрАТ НВП Холод - Повноправне членство, інжинірінг

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

ПрАТ НВП Холод - Повноправне членство, інжинірінг

   Акціонерне товариство Науково-виробниче підприємство «Холод» є приватною міжнародною інжиніринговою компанією, яка з 1995 року спеціалізується на розробці та впровадженні систем холодопостачання «під ключ» для промислових, цивільних, муніципальних та комерційних підприємств. НВП «Холод» визнано одним з лідерів серед інжинірингових компаній СНД, що спеціалізуються на створенні та реалізації інноваційних енергозберігаючих та малоаміаємних технологій у промисловому холоді. Холодопостачання підприємств від НВП «Холод» аміаку та вуглекислоти (NH3 та СО2), а також системи стисненого повітря. Компанія веде свою діяльність в регіонах України, Казахстану, Молдови та ін. країн СНД, а також країнах далекого зарубіжжя, для молочної, кондитерської промисловості, для виробництва алкогольних та безалкогольних напоїв, зберігання та заморожування овочів та фруктів у хімічній та металургійній галузях.
   Проектування систем холодопостачання Крім комплексних рішень НВП «Холод» здійснює і всі види інжинірингових робіт. Наша команда виконує проектування та розрахунок систем холодопостачання, а також монтаж, ремонт та обслуговування промислових холодильних установок. До складу компанії «Холод» входять декілька власних інженерно-проектних центрів, кваліфіковані технологи, спеціалісти-монтажники та зварювальники, а також досвідчені інженери сервісних центрів. Наш офіс розташовано в Україні, а загальна чисельність персоналу складає близько 100 осіб.
   Продаж холодильного обладнання та автоматики НВП «Холод» має міцні довгострокові партнерські відносини з багатьма провідними виробниками холодильного обладнання. Ми також здійснюємо продаж холодильного обладнання та автоматики для підприємств: промислові аміачні чилери, холодильні агрегати, компресори, теплообмінники, запчастини, арматура та щити управління та багато іншого. Компанія оснащує об'єкти найсучаснішими матеріалами та холодильним обладнанням за виправданою ціною, пропонуючи замовнику передові інженерні рішення.
   Ми безперервно підвищуємо свій досвід та кваліфікацію завдяки тісній співпраці з провідними світовими та вітчизняними промисловими партнерами. Маючи значні науково-дослідні ресурси та маючи 20-річний успішний досвід у холодопостачанні, ми можемо пропонувати рішення та продукти, що задовольняють будь-яким вимогам замовників. Наші інновації та професіоналізм обумовлюють ефективність нашої роботи.
   Стратегічні напрямки компанії «Холод» Стратегія НВП «Холод» передбачає утримання позицій провідної компанії промислового холодопостачання в країнах найближчого закордону та постійне вдосконалення якості послуг.  
  Компанія прагне безперервної оптимізації бізнес процесів та підвищення ефективності всіх сфер діяльності. Ми максимально точно виконуємо поставлені завдання та завжди знаходимо найкращі рішення, щоб клієнт завжди залишався задоволеним результатом.
   Компанія «Холод» має необхідну акредитацію на виконання всього спектру інжинірингових робіт з холодильного обладнання, а також ліцензії та сертифікати для діяльності на ринку України. Крім того, підприємство впроваджує системи управління якістю за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001.


  +38(095) 272-23-04
Список партнеров