+38 (067) 567-18-54

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

ТОВ "Аеростар"

Компания ООО «ТД АЭРОСТАР»  входит в состав AEROSTAR GROUP (AЭРОСТАР ГРУПП).

Более 10-ти лет AEROSTAR GROUP – признанный лидер рынка вентиляционного оборудования. Нам доверяют более 7000 Клиентов из разных стран.

Собственный отдел нестандартных разработок гарантирует решение самых сложных задач. Ведь потребности Клиента – наш главный ориентир.

Мы открыты миру и непрерывно осваиваем новые рынки, благодаря высоким стандартам качества изготавливаемой продукции, подтвержденных международными сертификатами. 

Мы динамичны и постоянно внедряем ИННОВАЦИИ во все производственные и бизнес-процессы.

AEROSTAR GROUP производит ВЕСЬ СПЕКТР ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНОГО оборудования для вентиляции и кондиционирования: воздухообрабатывающие установки разной производительности (от 300 до 100 000 м3/час), канальное вентиляционное оборудование; холодильное оборудование и оборудование для кондиционирования: VRF/VRV -системы, чиллеры, фанкойлы; промышленные адсорбционные осушители. Предоставляем готовые решения для чистых помещений и всех типов бассейнов.

Главные характеристики нашей продукции – КАЧЕСТВО И ИННОВАЦИОННОСТЬ. 

Сверхточное оборудование наших заводов, передовые энергосберегающие технологии, комплектующие от ведущих мировых производителей, профессионализм нашей команды помогают производить качественное оборудование с минимальным сроком окупаемости.

Независимые компании-партнеры AEROSTAR GROUP:

ООО «АСИС» –  дистрибьютор вентиляционного оборудования. Год основания – 2005. Украина.

ООО «ВЕНТ-СЕРВИС» – завод-производитель вентиляционного оборудования. Производство работает на территории Украины с 2008 года.

ООО «ВЕНТКОНТРОЛ» – украинский производитель систем автоматизации и диспетчеризации. Создан в 2009 году.

ООО «Торговый Дом «АЭРОСТАР» – дистрибьютор вентиляционного оборудования, реализующий продукцию на территории Украины с 2010 года.

ООО «АЭРОСТАР МСК» – производитель и дистрибьютор вентиляционного оборудования на территории Российской Федерации. Год основания - 2011.

ООО «АЭРОСВЕТ» – основано в 2013 году. Дистрибьютор вентиляционного оборудования на территории Республики Беларусь.

ТОО «АЭРОСТАР КЗ» – дистрибьютор вентиляционного оборудования. Год основания – 2014. Республика Казахстан.  +38 (044) 35 121 35
Список партнеров