+38 (067) 567-18-54

ТОВ Далгакиран Компресор Україна - Асоційоване членство, виробник

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

ТОВ Далгакиран Компресор Україна - Асоційоване членство, виробник

Компанія «Далгакиран» пропонує обладнання для промислових систем охолодження

Промислове охолодження – невід’ємна частина більшості технологічних процесів на виробничих підприємствах, в сільському господарстві, складській діяльності, широко використовується в системах забезпечення життєдіяльності житлових і комерційних будівель. Завдяки величезному досвіду фахівці “Далгакиран” готові реалізувати проекти будь-якої складності – від поставки і запуску невеликого чилера до будівництва градирень, здатних охолоджувати до 100 000 кубів технологічної води на годину.

Залежно від сфери застосування, технологічного процесу та вимог замовника ми розробляємо індивідуальні рішення із застосуванням енергоефективного промислового холодильного обладнання:

Чилери DALGAKIRAN, EMICON, CARRIER, ERACO:

  • моноблочного виконання з конденсатором повітряного охолодження;
  • з виносними конденсаторами повітряного охолодження;
  • з конденсаторами водяного охолодження, в т.ч. і морською водою;
  • абсорбційні чилери;
  • спеціального виконання.

Градирні DALGAKIRAN, LU-VE, NIBA, CENK:

  • випарні градирні відкритого і закритого типу;
  • сухі градирні (драйкулери).

Промислові кліматичні системи EMICON, ETHRA TECH, CARRIER​:

  • прецизійні кондиціонери;
  • теплові насоси;
  • дахові кондиціонери (руфтопи).

Пропоноване нами промислове холодильне обладнання відмінно себе зарекомендувало на українському ринку і за кордоном. Безвідмовність роботи, краще на ринку поєднання ціни та якості, широкий асортимент холодильної техніки, виконання проектів “під ключ” і доступна сервісна підтримка дозволили компанії “Далгакиран компресор Україна” стати одним з лідерів у сфері промислового холоду.

Поставка і сервіс

Холодильне обладнання поставляється безпосередньо з конвеєрів європейських заводів-виробників. Крім низької ціни це дозволяє мати в наявності на складі в Києві всі популярні моделі пропонованого обладнання. У вартість поставки включені виїзд інженера на об’єкт, налагодження та запуск обладнання, а також навчання обслуговуючого персоналу роботі з поставленою технікою.

До особливостей сервісу варто віднести той факт, що ми постійно зберігаємо на складах значний обсяг оригінальних запасних частин, а європейська комплектація і уніфікація конструкцій дозволяє виконувати технічне обслуговування і ремонт агрегатів в найкоротші терміни. При цьому наші сервісні інженери утримують терміни реагування на запити обслуговування в режимі «24/7», перебуваючи у 11 найбільших містах України.

Комплексний підхід

Ми не тільки постачаємо холодильне обладнання. Фахівці компанії «Далгакиран» готові запропонувати рішення нестандартних завдань промислового охолодження мінімально можливими апаратними засобами. Також ми можемо взяти на себе завдання по монтажу нашого обладнання на об’єкті замовника. Компетенція наших інженерів дозволяє запропонувати як повне переоснащення виробництва, так і частковий або поетапний перехід на більш енергозберігаюче, високопродуктивне і екологічне холодильне обладнання.

Ми постачаємо промисловий холод

Системи промислового холоду, які постачає в Україну компанія «Далгакиран», відрізняє широта представленої лінійкі продукції, надійність і якість техніки. Унікальною особлівістю Пропозиції систем охолодження від «Далгакиран» є універсальність. Ми не пропонуємо клієнту вибірати бренд обладнання І, таким чином, нести відповідальність за якість холодильної техніки. Ми допомагаємо замовнику підібрат такий тип системи охолодження и таку модель холодильника, яка Найкращий чином задовольняє його потреби в холоді.

Крім поставки систем промислового холоду «Далгакиран компресор Україна» забезпечує широкий спектр супутніх послуг. Наші фахівці можуть провести аудит підприємства і на його основі запропонувати найбільш підходящу систему охолодження. Ми пропонуємо шеф-монтаж, налаштування та запуск в експлуатацію систем промислового охолодження. Планова робота з поповнення витратних матеріалів і запасних комплектуючих частин на нашому складі дозволяє нам гарантувати безперебійне і швидке обслуговування наших клієнтів.

Створення або реорганізація промислового виробництва в підсумку зводиться до вибору технологічного обладнання. Зв’яжіться з нашими фахівцями, і ми зможемо запропонувати вам такий набір систем охолодження, який виконає ваші завдання найбільш ефективно!


  0800-30-13-77, +38044-200-16-04
Список партнеров