+38 (067) 567-18-54

ТОВ "Зип Холод" - Повноправне членство, дистриб'юція

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

ТОВ "Зип Холод" - Повноправне членство, дистриб'юція
   На сьогоднішній день компанія «ЗІП-Холод» є одним з великих постачальників продуктів хімічного синтезу (групи насичених аліфатичних фторвмісних вуглеводнів) - фреонів та хладонів. Це невід'ємна частина будь-якої установки холодопостачання від системи кондиціонування офісу до забезпечення холодом льодової арени.

   Продукція, що постачається нашою компанією, повністю сертифікована та відповідає стандартам якості та екологічної безпеки.

   Співробітники «ЗІП-Холод» прагнуть найповніше задовольнити вимоги та побажання кожного замовника. Цьому сприяють надання індивідуальних знижок, спеціальних пропозицій. За період роботи компанія виявила себе як перевірений партнер. Клієнтами ЗІП-Холод є великі монтажні організації, компанії зі сфери рітейл.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!


  +380670101031
Список партнеров