+38 (067) 567-18-54

Walraven - Асоційоване членство, виробник

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

Walraven - Асоційоване членство, виробник

Про компанію Walraven

Натхненні розумними рішеннями зі старту

Група Walraven була створена у 1942 році. Наш засновник, прадід нашого нинішнього генерального директора, був винахідником, що завжди шукав простих і розумних рішень. Зараз, через понад 75 років, ми стали глобальною компанією в галузі cистем кріплень, яка постійно прагне розвивати прості, але розумні продукти для ефективного та надійного монтажу.  Завдяки широкому асортименту продукції та технічній підтримці, ми можемо надати комплексні рішення для кожного аспекту будь-якого проекту, незалежно від його розміру та складності.

Наші продукти невеликі у порівнянні з часто величезними проектами, в яких вони використовуються.  Але це ті невеликі частини, що дійсно мають значення.

Надзвичайно добре продумані, виготовлені та вчасно і в потрібній кількості доставлені, вони дійсно можуть зекономити Ваш час, підвищити надійність і загалом зробити життя монтажників набагато простішим і ефективнішим.

About_US_Main_630x445px

Все під контролем

Як виробник, ми зберігаємо повний контроль над процесом; починаючи від розробки концепції, до виробництва, послуг та технічної підтримки; забезпечуючи гнучкість, інноваційність і найвищі стандарти якості. Наші продукти інтенсивно випробовуються як безпосередньо спеціалістами Walraven, так і зовнішніми інститутами і відповідають усім міжнародним і національним стандартам. Завдяки постійному розвитку нашої лінійки високоякісних продуктів, обміну ноу-хау, стратегічному мисленню поза межами наших продуктів і залученню клієнтів за допомогою унікальних послуг, ми залишаємося вірними нашій основній філософії: створення цінності у розумний спосіб.


Міжнародна компанія з «серцем»

Хоча ми виготовляємо продукцію, Walraven – це, передусім, люди. Ось чому ми приділяємо таку значну увагу побудові ефективної міжнародної компанії з «серцем». Ключовим у цьому сенсі є стратегічне мислення. І, звісно, для нас важливе збереження духу сімейного бізнесу.

Ми глибоко піклуємося про усіх наших працівників, наших винахідників, усю велику сім’ю Walraven і, звісно, ми дбаємо про Вас, наших клієнтів. Зробити вашу роботу більш ефективною кожен день і на кожному рівні – це те, що нас найбільше мотивує. Таким чином, ми впроваджуємо наш досвід для створення розумних рішень, які щодня і на кожному рівні додають цінності Вашій роботі. Ось чому професіонали в усьому світі обирають Walraven. І неважливо, про що йде мова:  побудувати невеликий дачний будинок або щось, що торкається неба.

Walraven. The value of smart

Вальравен. Цінінсть розумних рішень  +380 44 351 27 47
Список партнеров