Сектор "Chill Pro" у форматі виставки "Акватерм 2021" та конференція "Про Холод" відбулися!

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

20 Травня 2021
     Всім вітання!
    Шановні колеги! Відбулася виставка "Акватерм 2021" за участі компаній - членів нашої асоціації.
   Висловлюємо щиру подяку організаторам виставки Elena Kononenko, Дмитро Морозов, організаторам конференції "ПроХолод" Vladimir Karpenko, Karpenko Yury, Алина Державецкая, технічний супровід заходу Паша Клемешов та нашим колегам - компаніям та фахівцям що взяли участь у триденних вебконференціях, розмістили своє обладнання на виставці у форматі майданчику ChillPro: Компанію СТОР та Єліна Червінська, компаніюТехнохол ВСЕ ГРАНИ Холода та Iurii Zakashanskyi, компанію Грин Фрост - промышленное холодильное оборудование та Олег Ковальчук, Компания АСТРА - комплексное холодоснабжение объектов та Александр Лысак з колегами, компанію Kriofor та Сергей Тонконог, компанію Manufacturer Rmc та Sergey Shevchenko, Антон Рябко, компанію Walraven UA та Ihor Karas, компанію Ламинар Украина ЧП та Виктор Акишев, компанію Danfoss East Europe та Leonid Tikhomirov, Volodymyr Zaslavskyy, компанію BITZER та Ігор Терещенко, компанію ТОВ Ейр Стрім та Наталя Вовк, Іван Голойда, Мироненко Игорь, Volodymyr Grynko та багато багато колег та партнерів!!!
   Окрема подяка за участь у вебконференції та не байдужість, активну позицію щодо співпраці роботодавців з освітянами представникам закладів освіти що навчають наших майбутніх фахівців - Andrii Forsyuk, Александра Ганжа, Наталья Жихарева, Владимир Потапов, Stanislav Potapov та інших колег!

    Коротка інформація про захід. Звичайно ж усі колеги жваво обговорювали нарешті початок офлайн заходів - все ж таки очне спілкування ніяким онлайном не замінити!)))
  На виставці приймали участь компанії що входять до ГС "Холодильна асоціація України" та інші компанії галузі штучного холоду та клімату.
  Всі 3 дні що тривала виставка асоціація проводила вебтрансляцію в YouTube технічних семінарів за програмою.
  На відкриття наших заходів ми запросили наших колег - Ассоциация Апимх з Білорусії. О.О.Бамбіза - виконавчій директор АПІМХ привітав учасників виставки, надав інформацію про перспективи співпраці асоціації з державними органами, розповів про проблематику галузі.
  Далі Голова Правління ГС "Холодильна асоціація України" Сергій Анашкін коротко розповів про стан справ в питаннях підготовки законодавчих документів, про можливі загрози для галузі та проблеми, що можуть виникнути в компаній та фахівців при впровадженні дії Закону про поводження з контрольованими речовинами (сертифікація, маркування, експлуатаційні витрати та ін.)
  Технічні доповіді були за планом конференції. Відомі виробники обладнання та технологій Данфосс, Бітцер, Карел та компанії галузі презентували свої рішення.
Треті день конференції розпочався з діалогу закладів профільної освіти нашої галузі та представників роботодавців. Освітлені багато проблем та прийняте рішення спільно розпочати підготовку до професійного конкурсу серед фахівців за аналогією методики WorldScills. Дякуємо А.Форсюк, О.Пилипенко, Р.Грищенко (НУХТ), Н.Жихарєва, О.Зімін (ОНАХТ), В.Потапов, Ю.Юрченко, (ХНУХТ), О.Ганжа (ДКБМТА) та ін. за безпосередню участь та пропозиції щодо співпраці.

    Більше інформації про конференцію за посиланнями:

18.05.2021р. https://www.youtube.com/watch?v=rPTmLzHhsls
00:00 - 18:24 - виступ О.О. Бамбіза - АПІМХ, Білорусія
18:24 - 1:23:00 - виступ Голови Правління ГС "Холодильна асоціація України Сергія Анашкіна - законодавство та проблематика галузі при поводженні з ОРР та ФПГ
1:49:24 - 2:45:29 - "Світові стандарти промислового холоду. Енергоефективні рішення та компоненти". Danfoss East Europe, Leonid Tikhomirov
2:45:33 - 3:25:00 - "Компоненти Данфосс для теплових насосів", Volodymyr Zaslavskyy,
3:34:13 - 4:29:24 - "Повітряні завіси", ТОВ Ейр Стрім, Н.Вовк

19.05.2021р. https://www.youtube.com/watch?v=pdPNvAXgWhg
8:10 - 39:50 - "Компресорна техніка Invotech. Особливості експлуатації та монтажу", Грин Фрост - промышленное холодильное оборудование, Олег Ковальчук,
40:12 - 1:02:58 - "Зима на замовлення", Ламинар Украина ЧП, П.Уманский,
1:06:36 - 1:31:52 - "Комплексне обладнання для холодильних камер", Tehma,
2:11:56 - 2:39:37 - "KRIOFOR - п'ятий елемент", Kriofor, C.Тонконог, продовження трансляції за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=pdPNvAXgWhg
   Першою після перерви пройшла закрита доповідь BITZER, Ігор Терещенко. Співчуваємо тим хто не відвідав саме цю частину - була дуже цікава інформація не для розповсюдження по мережі.
1:17 - 34:15 - "Перспективи систем на СО2 в Європі та в Україні", Leonid Tikhomirov,
35:30 - 57:20 "Технологія та інженерія на благо наших клієнтів" Manufacturer Rmc, Антон Рябко
58:25 - 1:13:03 - "Рішення компанії для промислових систем", Dalgakıran Kompresör,
20.05.2021р. https://www.youtube.com/watch?v=5PAfVgWTbqI
9:01 - 17:34 - знайомство та представлення закладів освіти
17:34 - 45:23 - Презентація Sergey Anashkin (стислий повтор від 18.05.2021р.)
46:58 - 51:22 - "Інноваційні технології вдосконалення забезпечення якості освітньої діяльності у вивчені технічних наук" - Наталья Жихарева, ОНАХТ,
51:22 - 2:30:00 - обговорення проблематики відносин роботодавців та закладів профільної освіти.

Дякуємо Вам всім ще раз, колеги!
Планів дуже багато, тому щиро запрошуємо Вас до співпраці!

Нагадуємо Вам, що скоро наше професійне свято - "Всесвітній День Охолодження", що започатковано та останні роки святкується у світі 26 червня щорічно, на день народження Л.Кельвіна.
Тому слідкуйте за нашими новинами, до нових зустрічей!





Галерея

Повернутись до списку