Вітаємо фахівців галузі з Всесвітнім Днем Охолодження!!!

Витяг з Статуту ГС ХАУ:

"... Головною метою нашої Асоціації є об’єднання у правовому та інформаційному полі компаній та підприємств, фізичних осіб діючих у галузі холодозабезпечення України, а також сприяння членам Спілки – виробникам, інжиніринговим та інсталяційним компаніям, продавцям, імпортерам та експортерам сучасного холодильного устаткування задля досягнення наступних цілей:

- розвиток холодильної галузі в Україні та сприяння виведенню вітчизняних виробників та компаній на міжнародний ринок обладнання, технологій та послуг;

- робота із законодавчими та державними органами влади України з розробки та впровадження міжнародних(Монреальского, Кіотського протоколів та ін.) та українських законодавчих актів з питань їх виконання по речовинах, що руйнують озоновий шар та впливають на глобальні зміни клімату, імплементації європейських нормативних актів та стандартів щодо функціонування вітчизняної галузі холодозабезпечення та підготовки її до функціонуванні за європейськими стандартами якості з урахуванням пропозицій та безпеки членів Спілки;

- представництво інтересів членів Спілки у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, сприяння якнайшвидшому впровадженню єдиних стандартів якості та застосуванню сучасного холодильного устаткування, модернізації нормативно-правових актів, які містять обов'язкові вимоги у промисловій, торговій, побутовій сферах.

- захист та підтримка інтересів членів Спілки у питаннях співпраці з державними органами, забезпечення безпечного та ефективного функціонування, здійснення підприємницької діяльності членами Спілки у конкурентному середовищі, вирішення та урегулювання спірних і конфліктних питань між членами Спілки;

- системна робота із закладами професійної освіти з питань її вдосконалення відповідно найкращих європейських стандартів та з питань спільної підготовки якісних кваліфікованих кадрів для галузі, їх сертифікації і підвищення кваліфікації;

- участь членів Спілки у міжнародних освітніх, технологічних та інноваційних проектах, які забезпечують досягнення цілей Спілки..."

   

26 Червня 2021
                                                  Шановні колеги! Друзі! Партнери!
                Прийміть щирі вітання з професійним святом - Всесвітнім Днем Охолодження!!!
   Бажаємо Вам міцного Здоров'я, Успіхів у справах, легкої Вдачі та гарного Настрою!!! Ваша справа не завжди помітна - бо всі ми звикли до того, що у кухні тихенько працює холодильник, у кімнатах гарний та комфортний мікроклімат, в магазинах на полицях завжди свіжі товари а в аптеках маємо якісні ліки. Холод став невід'ємною частиною нашої цивілізації - як можливість зберігання ресурсів, здоров'я та частина виробничих процесів.
   Тож святкуємо разом цей день та вітаємо кожного причетного!!!

     ГС "Холодильна асоціація України вітає Вас з професійним святом що визнається світовими організаціями та бізнес-обєднаннями фахівців холодильної та кліматичної справи!!!
Серія веб-семінарів, присвячених крутій кар’єрі, яка покращує світ, плануються у червні на святкування Всесвітнього дня охолодження, 26 червня.
Секретаріат Всесвітнього дня охолодження оголосив, що буде співпрацювати із момсіа організаціями, щоб поінформувати студентів та молодих спеціалістів про можливості кар'єрного росту в галузях, що покладаються на холодильні технології.
     Хто досліджує, як можна зберегти їжу від її джерела до столу та як вакцини та ліки можна доставляти по всьому світу? Хто дозволяє центрам обробки даних функціонувати? Як можна стабілізувати кліматичні зміни, не жертвуючи сучасними зручностями? Хто безпечно керує процесами, що дозволяють охолоджувати повітря? Як можна поліпшити якість повітря в приміщенні та запобігти передачі хвороби?
Люди, “чемпіони з охолодження”, та кар’єра, яка робить можливим сучасне життя, будуть висвітлюватися у вебінарах “крутих кар’єр” протягом двох тижнів у червні.
     Вебінари, організовані в рамках денної кампанії до 2021 року "Охолоджуючі чемпіони: крута кар'єра для кращого світу", проведуть групи, мережі яких охоплюють розвинені країни та країни, що розвиваються. Партнерів кампанії є ОзонАкція ЮНЕП , ASHRAE , шпазі , FAIAR , ІДК , ISHRAE і U-3ARC . Мета полягає в тому, щоб надихнути студентів та тих, хто на початку їхньої кар'єри, приєднатися до більш ніж 15 мільйонів людей, які в даний час працюють у холодильному секторі, покращуючи світ.
    "Партнерство з цими організаціями дозволяє охолоджувальній галузі вийти на глобальний рівень, з особливим акцентом на країни, що розвиваються, розширити робочу силу, яка підтримує технології, що дають життя та залежать від суспільства", - сказав Стів Гілл, керівник секретаріату Всесвітнього дня. “Можливості в цій галузі є безліч для молодих людей з широким спектром кар’єрних прагнень. Передові технології охолодження дають їм професію, яка покращує життя у їхніх громадах та у світі в цілому ".
    Кожен партнер кампанії націлить свої можливості на кар’єру за допомогою вебінарів мовою, поширеною в цій мережі. Особливий акцент буде приділено секторам, які зазвичай менш відомі, такі як холодний ланцюг, управління холодоагентом, якість повітря в приміщеннях, стійкість, теплові насоси та недоброзичливі технології. Гендерна рівність та сприяння жінкам у охолодженні кар’єри будуть також підкреслені в цьогорічній кампанії. Розклад веб-семінарів та тем буде доступний найближчими тижнями на веб-сайті www.worldrefrigerationday.org .
    Всесвітній день охолодження підтримується у всьому світі промисловістю, професійними групами, науковими та інженерними асоціаціями, а також урядами та приватними особами. Слідкуйте за кампанією на #coolcareers і стежте за Всесвітнім днем ​​охолодження за допомогою Twitter @worldrefday ; Facebook / worldrefday ; Instagram @worldrefrigerationday.
Джерело: https://worldrefrigerationday.org/Повернутись до списку